+38 (063) 777 33 22
задати питання
Lemon_Interior_Design_Pr2_5 5-min

Ремонт будинків Київ

Комплексний ремонт будинків — роботи, під час яких капітально переробляють або створюють із чистого аркуша інтер’єр приміщення. Це спосіб радикально оновить і перетворить інтер’єр вашого житла. Також це додасть функціональності, ергономічності та зробить життя більш комфортним.

Правильний підхід до такого ремонту вимагає професіоналізму і злагодженої роботи команди, а також знань особливостей приватних будинків. Є чинники, які важливо враховувати перед початком робіт:

  • Площа приміщення, яка часто у 2–3 рази більше, ніж у квартирах і апартаментах
  • Необхідність додаткової звуко-, волого- та теплоізоляції
  • Матеріали, з яких побудований будинок, впливають на вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів. Для цегли, піноблоків, SIP-панелей, каркасного будинку будуть застосовані різні технології та матеріали
  • Система опалення в будинку — автономна. Необхідний індивідуальний підхід до розрахунків і проектування, з урахуванням особливостей приватного будинку

Види ремонтних робіт у будинку

Дизайн-проект дозволить із точністю розрахувати планування нового ремонту, підкреслити кращі сторони приміщення і виправити недоліки. Також він включає розстановку меблів, сантехніки, техніки, розташування освітлення та інших елементів.

Підготовка до ремонту. З приміщення виносять меблі, техніку, речі.

Демонтаж стін, перегородок, дверей, вікон, старих комунікацій і так далі.

Закупівля, доставка будівельних матеріалів.

Монтажні роботи. Установка перегородок з отворами, арками, нішами. Додаткова тепло-, гідро- і звукоізоляція приміщення. Монтаж вікон і балконних блоків.

Монтаж комунікацій: водопроводу, електропроводки, каналізації, системи кондиціонування та вентиляції.

Електромонтажні роботи. Установка автоматики, підрозетників, розеток і вимикачів, освітлення внутрішнє і вуличне. Монтаж слабкострумових систем: інтернет, відеоспостереження, сигналізація, ТБ.

Сантехнічні роботи. Установка ванної, душової кабіни, гідробоксу, унітазу, біде або гігієнічного душу, раковини, умивальника, змішувачів, душових систем та душових лійок.

Чорнові ремонтні роботи: вирівнювання стін, підготовка стельових перекриттів до обробки або установці підвісних стель, стяжка підлоги, укладання теплих підлог. Монтаж вікон, дверей, балконних блоків.

Обробка стін. Шпалери (флізелінові, вінілові, паперові), фарбування, декоративна штукатурка, стінові панелі, дерев’яні рейки, ламінат, паркет, термодерево.

Монтаж стель. Підвісні гіпсокартонні, натяжні, грильято.

Оздоблення стель. Фарбування, штукатурка, поклейка шпалер, шліфування бетону.

Укладання плитки. Керамічна, керамограніт, натуральний камінь.

Підлогові покриття. Лінолеум, ламінат, ковролін, паркет.

Система «Розумний будинок». Датчики для контролю температури, освітлення, включення та виключення техніки, теплої підлоги.

Прибирання і вивезення будівельного сміття.

Завершальні роботи. Монтаж побутової техніки, меблів. Декорування приміщення: дзеркала, текстиль, картини тощо.

Вартість ремонту будинків

Comfort

Найдоступніший за вартістю та термінами варіант. Ремонт займає 2–4 місяці. Використовуємо оздоблювальні матеріали та технології середнього цінового сегмента.

Business

Ширший вибір оздоблювальних матеріалів і технологій — від середнього до середньо-преміального сегментів. Включає застосування стінових панелей, керамограніту, паркету, стель грильято. Термін виконання від 3 до 5 місяців.

Premium

Використовуємо всі види оздоблювальних матеріалів у категорії преміум, у тому числі натуральний камінь (мармур, травертин, онікс), кам’яний шпон, термодерево, стінові панелі з натурального дерева та інші.

Додаткові опції

  • Авторський нагляд дизайнера
  • Контроль закупівлі, доставки та перевірки будівельних матеріалів
  • Підбір оздоблювальних матеріалів разом із дизайнером
  • Виробництво корпусних та м’яких меблів
  • Система «розумний будинок»

Що обов’язково входить у комплексний ремонт

Демонтажні роботи, монтаж перегородок, штукатурні роботи, інженерні роботи, монтаж стель, оздоблювальні роботи, плиточні роботи, встановлення сантехніки та електричного обладнання, освітлення, побутової техніки.

Як замовити ремонт будинків у Києві

Безкоштовна консультація. Залиште заявку на нашому сайті. Менеджер студії зв’яжеться з вами, обговорить деталі та відповість на всі питання.

Виїзд на об’єкт. Дизайнер робить обмір приміщення, обговорює деталі робіт.

Складання кошторису. На підставі отриманої інформації складаємо перелік усіх робіт із зазначенням вартості.

Підписання договору та початок підготовчих робіт.

Розроблення дизайн-проекту. Упродовж 3–6 тижнів створюємо планування приміщення, 3D-візуалізацію, креслення для ремонту, розгортки стін, складаємо специфікацію оздоблювальних матеріалів, обладнання, меблів, сантехнічних приладів та кераміки, освітлювальних приладів та електрофурнітури.

Виконання будівельних і оздоблювальних робіт. На цьому етапі всі роботи виконує бригада майстрів, строго дотримуючись графіку. Комплексний ремонт передбачає заміну вентиляції, електропроводки, водопроводу, каналізації, перепланування та монтаж нових перегородок. Тільки після цього приступають до оздоблювальних робіт по стінах, підлозі та стелі.

Здача роботи проходить поетапно або після повного завершення ремонту.

Переваги замовлення ремонту в студії

Повний цикл робіт. Компанія бере на себе всі завдання, починаючи від дизайн-проекту й закінчуючи підбором декоративних аксесуарів.

Зрозумілі ціни. Пакети послуг допоможуть відразу зорієнтуватися в ціновій категорії. Детальний кошторис робіт з оздоблювальними матеріалами та товарами в рамках бюджету.Поетапна оплата робіт.

Офіційний договір — гарантія впевненості в якості робіт.

Дотримання термінів згідно з підписаною угодою. Для кожного етапу прописані терміни. Ремонт будинку під ключ триває від 2 до 6 місяців.

Контроль якості. Авторський і технічний нагляд, докладні звіти про хід ремонту та виконані роботи.

Команда Студії Lemon architecture & interior design виконує ремонт сучасних будинків у Києві. Якщо ви хочете замовити комплексний ремонт у нашій компанії, або у вас залишилися питання, натисніть кнопку Запитання у верхньому правому куті екрану.