+38 (063) 777 33 22
задати питання
2021-11-09 21.41.08

Ремонт офісів і комерційної нерухомості в Києві

Зовнішній вигляд офісу, магазину, ТРЦ та іншої комерційної нерухомості — це показник успіху, рівня конкурентоспроможності та руху в ногу з часом.

Ремонт під ключ від студії повного циклу дає водночас кілька переваг:

 • Економія часу та можливість отримати готове рішення в термін від 2 до 6 місяців
 • Високий рівень компетенцій — гарантія, що приміщення буде не просто естетичним, а й відповідати всім нормам
 • Ремонт за дизайн-проектом допоможе побачити заздалегідь, як буде виглядати приміщення. Це дуже економить час і бюджет, оскільки не доведеться вносити зміни вже в процесі робіт
 • Створення стильного, функціонального приміщення, яке приверне потенційних клієнтів або порадує ваших співробітників
 • Робота за офіційним договором — чесно і прозоро

Види комерційної нерухомості

 • Офіси
 • Торгова нерухомість: магазини, ТРЦ
 • Сфера послуг: кафе, ресторани, готелі, салони

Який ремонт вибрати: косметичний або капітальний

Якщо перед вами стоїть завдання нічого радикально не міняти — це косметичний ремонт. Досить перефарбувати стіни або замінити покриття для підлоги. При капітальному ремонті є два підходи:

 • З нуля, коли повністю прокладають комунікації, зводять перегородки, роблять обробку
 • З демонтажем. У такому випадку старий ремонт повністю демонтують, перед тим як провести повну реконструкцію приміщення.

Студія повного циклу виконує капітальний ремонт офісів і комерційної нерухомості під ключ. Це гарантія, що всі роботи будуть виконані якісно й  у задані терміни.

Чому варто звертатися до фахівців

Ремонт офісів і комерційної нерухомості (Київ) — це відповідальний процес. Він включає не тільки оздоблювальні роботи. Тут дуже важливо дотримуватися всіх норм шумо- і теплоізоляції, пожежної безпеки, освітленості тощо. Замовлення ремонту у фахівців — гарантія того, що все буде зроблено правильно. Це заощадить час, застрахує від можливих ризиків, підвищить рентабельність бізнесу.

Що значить ремонт під ключ

 • Наявність дизайн-проекту з докладними кресленнями та плануванням приміщення, специфікацією оздоблювальних матеріалів, електрофурнітури та освітлювальних приладів, сантехнічних приладів та кераміки, меблів.
 • Повний цикл робіт. Замовнику не потрібно шукати самостійно додаткових майстрів. Є бригада з виконробом, яка виконує всі роботи на об’єкті.
 • Закупівля та доставка матеріалів. Опція, яка істотно заощаджує час клієнта.
 • Авторський нагляд дизайнера. Це дає змогу вчасно вносити зміни під час ремонту та контролювати процес виконання робіт.
2021-11-09 21.40.50

Етапи ремонту в офісі та комерційних приміщеннях у Києві

Консультація, зустріч в офісі. Обговорюємо ваші побажання, технічне завдання, дизайн. Пропонуємо рішення, які ляжуть в основу ремонту приміщення.

Розроблення дизайн-проекту — термін виконання від 2 до 6 тижнів. У пакет входять планування, креслярська документація, специфікація матеріалів. Додатково — проект корпусних меблів, 3D візуалізація інтер’єру, розгортка стін.

Складання кошторису та підписання договору, після чого можна починати ремонтні роботи.

Ремонт:

 • Чорнові роботи: демонтажні та монтажні роботи, прокладання комунікацій, монтаж теплої підлоги, стяжка підлоги, встановлення вікон, балконних блоків тощо; вивіз будівельного сміття.
 • Чистові роботи. Оздоблення підлоги, стін, стелі, установка сантехніки та освітлення, виготовлення та монтаж меблів, дверей, елементів декору.

 

Види ремонтних робіт

Демонтажні роботи. Знесення стін, перегородок, створення та розширення отворів. Демонтаж вікон, дверей, балконів, комунікацій, демонтаж обробки.

Монтажні роботи. Пристрій стінових перегородок, віконних і балконних блоків.

Сантехнічні роботи. Закладка труб під сантехніку, монтаж каналізації, установка унітазів, мийок, змішувачів, захист від протікання.

Електромонтажні роботи. Монтаж електропроводки, автоматики, підрозетників. Після оздоблювальних робіт — установка домофона, освітлення, електрофурнітури. Додатково — магнітні треки та датчики.

Оздоблювальні роботи: роботи по стінах, стелі, плиткові роботи, монтаж підлогових покриттів, установка дверей, вікон.

Супутні роботи. Монтаж системи вентиляції та кондиціонування.

Додатково:

 • Проектування, виробництво м’яких та корпусних меблів
 • Виробництво та установка розсувних скляних систем
 • Закупівля та доставка матеріалів
 • Фінальне декорування приміщення

Комплектації ремонту під ключ

Comfort

Найшвидший варіант комплексного ремонту. Термін виконання 2–4 місяці. Застосовуються сучасні оздоблювальні матеріали середнього цінового сегмента.

Business

Термін виконання 3–5 місяців. Використовуємо матеріали середнього та середньо-преміального сегментів. Дизайн інтер’єру з застосуванням таких матеріалів як стінові панелі, підвісні стелі Грильято, керамограніт і паркет.

Premium

Термін виконання 3–6 місяців. Усі сучасні оздоблювальні матеріали, у тому числі преміальні: плитка з натурального каменю, кам’яний шпон, стінові панелі з натурального дерева, термодревесина. Ремонт преміум-рівня передбачає повний контроль із боку студії, у тому числі авторський нагляд.

Переваги роботи з Lemon architecture & interior design

Комплексний сервіс

Студія організовує та контролює всі процеси. Клієнт отримує звіти про хід робіт і очікує здачі об’єкта в термін.

Сучасний підхід

У роботі використовуємо найкращі матеріали та інструменти. Постійно підвищуємо кваліфікацію нашої команди. До створення дизайну підходимо сміливо і творчо.

Обґрунтована вартість

Ціна на послуги дизайн-проекту й ремонтних робіт складається з багатьох чинників. Кожен нюанс ми обговорюємо з клієнтом перед укладенням договору.

Як замовити комплексний ремонт у Києві

Команда Студії Lemon architecture & interior design виконує ремонт офісів і комерційної нерухомості в Києві. Якщо ви хочете замовити комплексний ремонт у нашій компанії, або у вас залишилися питання, натисніть кнопку Запитання у верхньому правому куті екрану.